Projekt badawczy we współpracy z Politechniką Gdańską

W dniach 22-23 kwietnia 2024 roku na zaproszenie dr hab. inż. Anny Brillowskiej-Dąbrowskiej, prof. PG, dr hab. Magdalena Twarużek, prof. uczelni, dr Iwona Ałtyn, słuchaczka Szkoły Doktorskiej mgr Gabriela Pilarska oraz mgr Bianca Gomes i mgr Marta Dias brały udział w spotkaniu z członkami grupy Mykologia Molekularna Katedry Biotechnologii i Mikrobiologii Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej w celu omówienia szczegółów wspólnego projektu badawczego.

Mgr Bianca Gomes i mgr Marta Dias to doktorantki z uniwersytetu H&TRC-Health & Technology Research Center, ESTeSL- Escola Superior de Tecnologia da Saúde, Instituto Politécnico de Lisboa, które przyjechały na staż naukowy do Katedry Fizjologii i Toksykologii.